Toyota Land Cruiser
2.8 D-4D Blind Van Navigator
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | Land Cruiser |
| Bouwjaar | 19 dec 2024 |
| Type | 2.8 D-4D Blind Van Navigator |
| Km. stand | 9950 km |
| Kenteken | V-83-KSV |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2315 kg |
| Vermogen motor (kW) | 151 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2755 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 170 km/u |
Dealernaam
Garage Gritter
Adres
Weerwilleweg 1
Postcode
7958RV
Plaats
Koekange
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | Land Cruiser |
| Bouwjaar | 19 dec 2024 |
| Type | 2.8 D-4D Blind Van Navigator |
| Km. stand | 9950 km |
| Kenteken | V-83-KSV |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2315 kg |
| Vermogen motor (kW) | 151 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2755 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 170 km/u |
Dealernaam
Garage Gritter
Adres
Weerwilleweg 1
Postcode
7958RV
Plaats
Koekange