Toyota Hilux
2.4 D-4D-F Cool Comfort 4X4/1e Eigenaar/NAP/Airco/Dealer onderhouden
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | Hilux |
| Bouwjaar | 3 jul 2018 |
| Type | 2.4 D-4D-F Cool Comfort 4X4/1e Eigenaar/NAP/Airco/Dealer onderhouden |
| Km. stand | 74209 km |
| Kenteken | V-224-PX |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1950 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Gemiddeld verbruik | 7,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2393 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 187 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf van Elden
Adres
Machineweg 2
Postcode
1271EE
Plaats
Huizen
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | Hilux |
| Bouwjaar | 3 jul 2018 |
| Type | 2.4 D-4D-F Cool Comfort 4X4/1e Eigenaar/NAP/Airco/Dealer onderhouden |
| Km. stand | 74209 km |
| Kenteken | V-224-PX |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1950 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Gemiddeld verbruik | 7,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2393 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 187 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf van Elden
Adres
Machineweg 2
Postcode
1271EE
Plaats
Huizen