Toyota bZ4X
DYNAMIC 71KWH 3-FASE
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | bZ4X |
| Bouwjaar | 1 mei 2025 |
| Type | DYNAMIC 71KWH 3-FASE |
| Km. stand | 19419 km |
| Kenteken | HLV-95-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1885 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
van Leussen Raalte
Adres
Klipperweg 5
Postcode
8102HR
Plaats
Raalte
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | bZ4X |
| Bouwjaar | 1 mei 2025 |
| Type | DYNAMIC 71KWH 3-FASE |
| Km. stand | 19419 km |
| Kenteken | HLV-95-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1885 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
van Leussen Raalte
Adres
Klipperweg 5
Postcode
8102HR
Plaats
Raalte