Toyota Aygo
X Hybrid 115 GR Sport
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | Aygo |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | X Hybrid 115 GR Sport |
| Km. stand | 5 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1075 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 172 km/u |
| CO2-emissie | 87 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf Kooijman Maarssen B.V.
Adres
Kometenweg 2
Postcode
3606BD
Plaats
Maarssen
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | Aygo |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | X Hybrid 115 GR Sport |
| Km. stand | 5 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1075 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 172 km/u |
| CO2-emissie | 87 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf Kooijman Maarssen B.V.
Adres
Kometenweg 2
Postcode
3606BD
Plaats
Maarssen