Tesla Model X
100D Performance AWD, Autopilot, Stoelverwarming, SOH 91,1%, NAP
| Merk | Tesla |
|---|---|
| Model | Model X |
| Bouwjaar | 27 jun 2018 |
| Type | 100D Performance AWD, Autopilot, Stoelverwarming, SOH 91,1%, NAP |
| Km. stand | 186790 km |
| Kenteken | SZ-126-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2433 kg |
| Vermogen motor (kW) | 450 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
Nxt Automotive
Adres
Vaartweg 45-D1
Postcode
8243PD
Plaats
Lelystad
| Merk | Tesla |
|---|---|
| Model | Model X |
| Bouwjaar | 27 jun 2018 |
| Type | 100D Performance AWD, Autopilot, Stoelverwarming, SOH 91,1%, NAP |
| Km. stand | 186790 km |
| Kenteken | SZ-126-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2433 kg |
| Vermogen motor (kW) | 450 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
Nxt Automotive
Adres
Vaartweg 45-D1
Postcode
8243PD
Plaats
Lelystad