Tesla Model 3
Stnd.RWD Plus 60 kWh
| Merk | Tesla |
|---|---|
| Model | Model 3 |
| Bouwjaar | 16 dec 2019 |
| Type | Stnd.RWD Plus 60 kWh |
| Km. stand | 169485 km |
| Kenteken | G-118-TR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1584 kg |
| Vermogen motor (kW) | 175 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 225 km/u |
Dealernaam
AutoParcours B.V.
Adres
Tinnegieter 7
Postcode
9502EX
Plaats
Stadskanaal
| Merk | Tesla |
|---|---|
| Model | Model 3 |
| Bouwjaar | 16 dec 2019 |
| Type | Stnd.RWD Plus 60 kWh |
| Km. stand | 169485 km |
| Kenteken | G-118-TR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1584 kg |
| Vermogen motor (kW) | 175 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 225 km/u |
Dealernaam
AutoParcours B.V.
Adres
Tinnegieter 7
Postcode
9502EX
Plaats
Stadskanaal