Suzuki Hayabusa
1300A
| Merk | Suzuki |
|---|---|
| Model | Hayabusa |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | 1300A |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Supersport |
| Brandstof | Overig |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| Vermogen motor (kW) | 140 kW |
Dealernaam
Goedhart Motoren
Adres
Europaweg 1d
Postcode
2411NE
Plaats
Bodegraven
| Merk | Suzuki |
|---|---|
| Model | Hayabusa |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | 1300A |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Supersport |
| Brandstof | Overig |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| Vermogen motor (kW) | 140 kW |
Dealernaam
Goedhart Motoren
Adres
Europaweg 1d
Postcode
2411NE
Plaats
Bodegraven