Suzuki Baleno
1.2 EXCLUSIVE XITE
| Merk | Suzuki |
|---|---|
| Model | Baleno |
| Bouwjaar | 14 mei 2018 |
| Type | 1.2 EXCLUSIVE XITE |
| Km. stand | 79508 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 840 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,2 l/100km |
| Verbruik stad | 5,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
Suzuki Leiden by Bart
Adres
Hoge Rijndijk 328
Postcode
2314AN
Plaats
Leiden
| Merk | Suzuki |
|---|---|
| Model | Baleno |
| Bouwjaar | 14 mei 2018 |
| Type | 1.2 EXCLUSIVE XITE |
| Km. stand | 79508 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 840 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,2 l/100km |
| Verbruik stad | 5,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
Suzuki Leiden by Bart
Adres
Hoge Rijndijk 328
Postcode
2314AN
Plaats
Leiden