Suzuki Across
2.5 Plug-in Hybrid Style
| Merk | Suzuki |
|---|---|
| Model | Across |
| Bouwjaar | 12 nov 2020 |
| Type | 2.5 Plug-in Hybrid Style |
| Km. stand | 50019 km |
| Kenteken | JTP-97-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1915 kg |
| Vermogen motor (kW) | 225 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2487 cc |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
Fleming
Adres
Osloweg 141
Postcode
9723BK
Plaats
Groningen
| Merk | Suzuki |
|---|---|
| Model | Across |
| Bouwjaar | 12 nov 2020 |
| Type | 2.5 Plug-in Hybrid Style |
| Km. stand | 50019 km |
| Kenteken | JTP-97-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1915 kg |
| Vermogen motor (kW) | 225 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2487 cc |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
Fleming
Adres
Osloweg 141
Postcode
9723BK
Plaats
Groningen