Subaru Impreza
1.6i 4WD Pure
| Merk | Subaru |
|---|---|
| Model | Impreza |
| Bouwjaar | 3 nov 2017 |
| Type | 1.6i 4WD Pure |
| Km. stand | 130063 km |
| Kenteken | TG-118-F |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1351 kg |
| Vermogen motor (kW) | 84 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1600 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 145 g/km |
Dealernaam
Halbe Bremer Autoservice
Adres
Industrieweg 3
Postcode
9804TH
Plaats
Noordhorn
| Merk | Subaru |
|---|---|
| Model | Impreza |
| Bouwjaar | 3 nov 2017 |
| Type | 1.6i 4WD Pure |
| Km. stand | 130063 km |
| Kenteken | TG-118-F |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1351 kg |
| Vermogen motor (kW) | 84 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1600 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 145 g/km |
Dealernaam
Halbe Bremer Autoservice
Adres
Industrieweg 3
Postcode
9804TH
Plaats
Noordhorn