Subaru Forester
2.0 AWD Premium 150 pk AUT. | 1e eigenaar | dealer onderhouden | navigatie | leder interieur | panoramadak | keyless
| Merk | Subaru |
|---|---|
| Model | Forester |
| Bouwjaar | 14 dec 2017 |
| Type | 2.0 AWD Premium 150 pk AUT. | 1e eigenaar | dealer onderhouden | navigatie | leder interieur | panoramadak | keyless |
| Km. stand | 90157 km |
| Kenteken | JXB-08-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1500 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 192 km/u |
| CO2-emissie | 162 g/km |
Dealernaam
Klaaysen Auto's B.V.
Adres
Clematisstraat 53
Postcode
8091VJ
Plaats
Wezep
| Merk | Subaru |
|---|---|
| Model | Forester |
| Bouwjaar | 14 dec 2017 |
| Type | 2.0 AWD Premium 150 pk AUT. | 1e eigenaar | dealer onderhouden | navigatie | leder interieur | panoramadak | keyless |
| Km. stand | 90157 km |
| Kenteken | JXB-08-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1500 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 192 km/u |
| CO2-emissie | 162 g/km |
Dealernaam
Klaaysen Auto's B.V.
Adres
Clematisstraat 53
Postcode
8091VJ
Plaats
Wezep