SsangYong Rexton
2.2 E-XDI SAPPHIRE Marge auto/Topstaat/
| Merk | SsangYong |
|---|---|
| Model | Rexton |
| Bouwjaar | 24 aug 2018 |
| Type | 2.2 E-XDI SAPPHIRE Marge auto/Topstaat/ |
| Km. stand | 163452 km |
| Kenteken | V-125-RP |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2028 kg |
| Vermogen motor (kW) | 133 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 8,1 l/100km |
| Verbruik stad | 10,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2157 cc |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Koenen Autobedrijf BV
Adres
Voltaweg 5
Postcode
6101XK
Plaats
Echt
| Merk | SsangYong |
|---|---|
| Model | Rexton |
| Bouwjaar | 24 aug 2018 |
| Type | 2.2 E-XDI SAPPHIRE Marge auto/Topstaat/ |
| Km. stand | 163452 km |
| Kenteken | V-125-RP |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2028 kg |
| Vermogen motor (kW) | 133 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 8,1 l/100km |
| Verbruik stad | 10,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2157 cc |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Koenen Autobedrijf BV
Adres
Voltaweg 5
Postcode
6101XK
Plaats
Echt