SsangYong Rexton
2.2 E-XDI SAPPHIRE 4WD 3500 Trekgewicht, GRIJS Kenteken
| Merk | SsangYong |
|---|---|
| Model | Rexton |
| Bouwjaar | 2 aug 2023 |
| Type | 2.2 E-XDI SAPPHIRE 4WD 3500 Trekgewicht, GRIJS Kenteken |
| Km. stand | 51622 km |
| Kenteken | VXK-04-L |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1993 kg |
| Vermogen motor (kW) | 133 kW |
| Cilinderinhoud | 2157 cc |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Koenen Autobedrijf BV
Adres
Voltaweg 5
Postcode
6101XK
Plaats
Echt
| Merk | SsangYong |
|---|---|
| Model | Rexton |
| Bouwjaar | 2 aug 2023 |
| Type | 2.2 E-XDI SAPPHIRE 4WD 3500 Trekgewicht, GRIJS Kenteken |
| Km. stand | 51622 km |
| Kenteken | VXK-04-L |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1993 kg |
| Vermogen motor (kW) | 133 kW |
| Cilinderinhoud | 2157 cc |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Koenen Autobedrijf BV
Adres
Voltaweg 5
Postcode
6101XK
Plaats
Echt