smart #5
Pro 76 kWh
| Merk | Smart |
|---|---|
| Model | #5 |
| Bouwjaar | 2 feb 2026 |
| Type | Pro 76 kWh |
| Km. stand | 7500 km |
| Kenteken | JVR-60-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2175 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Smeets Mercedes-Benz Heerlen
Adres
Handelsstraat 2
Postcode
6433KB
Plaats
Hoensbroek
| Merk | Smart |
|---|---|
| Model | #5 |
| Bouwjaar | 2 feb 2026 |
| Type | Pro 76 kWh |
| Km. stand | 7500 km |
| Kenteken | JVR-60-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2175 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Smeets Mercedes-Benz Heerlen
Adres
Handelsstraat 2
Postcode
6433KB
Plaats
Hoensbroek