Royal Enfield Himalayan
410 Mooie en complete motor!
| Merk | Royal Enfield |
|---|---|
| Model | Himalayan |
| Bouwjaar | 9 jul 2022 |
| Type | 410 Mooie en complete motor! |
| Km. stand | 8989 km |
| Kenteken | 46-MR-LS |
| Carrosserie | All-road |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 192 kg |
| Vermogen motor (kW) | 18 kW |
| Gemiddeld verbruik | 3,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 411 cc |
| Topsnelheid | 127 km/u |
Dealernaam
Witteveen Motoren
Adres
Zwinweg 8
Postcode
4436NB
Plaats
Oudelande
| Merk | Royal Enfield |
|---|---|
| Model | Himalayan |
| Bouwjaar | 9 jul 2022 |
| Type | 410 Mooie en complete motor! |
| Km. stand | 8989 km |
| Kenteken | 46-MR-LS |
| Carrosserie | All-road |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 192 kg |
| Vermogen motor (kW) | 18 kW |
| Gemiddeld verbruik | 3,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 411 cc |
| Topsnelheid | 127 km/u |
Dealernaam
Witteveen Motoren
Adres
Zwinweg 8
Postcode
4436NB
Plaats
Oudelande