Royal Enfield Classic
Tour 350
| Merk | Royal Enfield |
|---|---|
| Model | Classic |
| Bouwjaar | 17 aug 2024 |
| Type | Tour 350 |
| Km. stand | 2088 km |
| Kenteken | 93-MV-RG |
| Carrosserie | Tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| Massa | 188 kg |
| Vermogen motor (kW) | 15 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 2,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 349 cc |
Dealernaam
Vakgarage Jaco Smith
Adres
Waalhaven Zuidzijde 6
Postcode
3088HH
Plaats
Rotterdam
| Merk | Royal Enfield |
|---|---|
| Model | Classic |
| Bouwjaar | 17 aug 2024 |
| Type | Tour 350 |
| Km. stand | 2088 km |
| Kenteken | 93-MV-RG |
| Carrosserie | Tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| Massa | 188 kg |
| Vermogen motor (kW) | 15 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 2,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 349 cc |
Dealernaam
Vakgarage Jaco Smith
Adres
Waalhaven Zuidzijde 6
Postcode
3088HH
Plaats
Rotterdam