Renault Twingo
Z.E. R80 COLLECTION
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Bouwjaar | 7 jan 2021 |
| Type | Z.E. R80 COLLECTION |
| Km. stand | 19063 km |
| Kenteken | R-844-JV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1101 kg |
| Vermogen motor (kW) | 60 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 135 km/u |
Dealernaam
Wittenberg Hilversum
Adres
Franciscusweg 4b
Postcode
1216SK
Plaats
Hilversum
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Bouwjaar | 7 jan 2021 |
| Type | Z.E. R80 COLLECTION |
| Km. stand | 19063 km |
| Kenteken | R-844-JV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1101 kg |
| Vermogen motor (kW) | 60 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 135 km/u |
Dealernaam
Wittenberg Hilversum
Adres
Franciscusweg 4b
Postcode
1216SK
Plaats
Hilversum