Renault Talisman
Estate 1.6 TCe Zen
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Talisman |
| Bouwjaar | 23 jun 2016 |
| Type | Estate 1.6 TCe Zen |
| Km. stand | 97981 km |
| Kenteken | JT-792-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1465 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1618 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 215 km/u |
| CO2-emissie | 132 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Renault Zaltbommel
Adres
Van Voordenpark 18
Postcode
5301KP
Plaats
Zaltbommel
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Talisman |
| Bouwjaar | 23 jun 2016 |
| Type | Estate 1.6 TCe Zen |
| Km. stand | 97981 km |
| Kenteken | JT-792-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1465 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1618 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 215 km/u |
| CO2-emissie | 132 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Renault Zaltbommel
Adres
Van Voordenpark 18
Postcode
5301KP
Plaats
Zaltbommel