Renault Koleos
1.3 TCe 160PK EDC Intens 1.650kg trekgewicht!!
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Koleos |
| Bouwjaar | 29 nov 2022 |
| Type | 1.3 TCe 160PK EDC Intens 1.650kg trekgewicht!! |
| Km. stand | 13644 km |
| Kenteken | S-309-GZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1490 kg |
| Vermogen motor (kW) | 116 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1333 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 152 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Dijt
Adres
Purmerenderweg 169
Postcode
1461DJ
Plaats
Zuidoostbeemster
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Koleos |
| Bouwjaar | 29 nov 2022 |
| Type | 1.3 TCe 160PK EDC Intens 1.650kg trekgewicht!! |
| Km. stand | 13644 km |
| Kenteken | S-309-GZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1490 kg |
| Vermogen motor (kW) | 116 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1333 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 152 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Dijt
Adres
Purmerenderweg 169
Postcode
1461DJ
Plaats
Zuidoostbeemster