Renault Kadjar
TCe 140 EDC Bose Trekhaak / Navi / Full LED / Clima / LM velgen
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Kadjar |
| Bouwjaar | 27 jul 2020 |
| Type | TCe 140 EDC Bose Trekhaak / Navi / Full LED / Clima / LM velgen |
| Km. stand | 77794 km |
| Kenteken | L-774-DT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1337 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 203 km/u |
| CO2-emissie | 131 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Cuelenaere B.V.
Adres
Nassaulaan 6
Postcode
4651AA
Plaats
Steenbergen Nb
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Kadjar |
| Bouwjaar | 27 jul 2020 |
| Type | TCe 140 EDC Bose Trekhaak / Navi / Full LED / Clima / LM velgen |
| Km. stand | 77794 km |
| Kenteken | L-774-DT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1337 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 203 km/u |
| CO2-emissie | 131 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Cuelenaere B.V.
Adres
Nassaulaan 6
Postcode
4651AA
Plaats
Steenbergen Nb