Renault Captur
Energy TCe 90 Edition One
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Captur |
| Bouwjaar | 23 jun 2018 |
| Type | Energy TCe 90 Edition One |
| Km. stand | 58521 km |
| Kenteken | SZ-874-F |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1148 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 171 km/u |
| CO2-emissie | 120 g/km |
Dealernaam
Terwolde Zwolle De Vrolijkheid
Adres
Molenland 1
Postcode
8024AL
Plaats
Zwolle
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Captur |
| Bouwjaar | 23 jun 2018 |
| Type | Energy TCe 90 Edition One |
| Km. stand | 58521 km |
| Kenteken | SZ-874-F |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1148 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 171 km/u |
| CO2-emissie | 120 g/km |
Dealernaam
Terwolde Zwolle De Vrolijkheid
Adres
Molenland 1
Postcode
8024AL
Plaats
Zwolle