Renault Captur
TCe 130 Intens
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Captur |
| Bouwjaar | 9 mei 2019 |
| Type | TCe 130 Intens |
| Km. stand | 47230 km |
| Kenteken | H-382-GL |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zilver |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1243 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1330 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 125 g/km |
Dealernaam
Auto Heurkens Weert
Adres
Roermondseweg 87
Postcode
6004AR
Plaats
Weert
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Captur |
| Bouwjaar | 9 mei 2019 |
| Type | TCe 130 Intens |
| Km. stand | 47230 km |
| Kenteken | H-382-GL |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zilver |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1243 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1330 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 125 g/km |
Dealernaam
Auto Heurkens Weert
Adres
Roermondseweg 87
Postcode
6004AR
Plaats
Weert