Renault Captur
0.9 TCe Intens | Cruise Control | Climate Control | Parkeersensoren | Navigatie
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Captur |
| Bouwjaar | 26 mrt 2018 |
| Type | 0.9 TCe Intens | Cruise Control | Climate Control | Parkeersensoren | Navigatie |
| Km. stand | 95127 km |
| Kenteken | SF-744-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1148 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 171 km/u |
| CO2-emissie | 113 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Schoon B.V.
Adres
Electronicaweg 2
Postcode
9503EX
Plaats
Stadskanaal
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Captur |
| Bouwjaar | 26 mrt 2018 |
| Type | 0.9 TCe Intens | Cruise Control | Climate Control | Parkeersensoren | Navigatie |
| Km. stand | 95127 km |
| Kenteken | SF-744-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1148 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 171 km/u |
| CO2-emissie | 113 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Schoon B.V.
Adres
Electronicaweg 2
Postcode
9503EX
Plaats
Stadskanaal