Renault Arkana
1.6 E-Tech hybrid 145 techno|Navi|Camera|Keyless-Entry/Go|Dealer onderhouden
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Arkana |
| Bouwjaar | 1 aug 2022 |
| Type | 1.6 E-Tech hybrid 145 techno|Navi|Camera|Keyless-Entry/Go|Dealer onderhouden |
| Km. stand | 121437 km |
| Kenteken | S-111-NX |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1410 kg |
| Vermogen motor (kW) | 105 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 172 km/u |
| CO2-emissie | 97 g/km |
Dealernaam
Autohuis Rijen BV
Adres
Hoofdstraat 109
Postcode
5121JC
Plaats
Rijen
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Arkana |
| Bouwjaar | 1 aug 2022 |
| Type | 1.6 E-Tech hybrid 145 techno|Navi|Camera|Keyless-Entry/Go|Dealer onderhouden |
| Km. stand | 121437 km |
| Kenteken | S-111-NX |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1410 kg |
| Vermogen motor (kW) | 105 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 172 km/u |
| CO2-emissie | 97 g/km |
Dealernaam
Autohuis Rijen BV
Adres
Hoofdstraat 109
Postcode
5121JC
Plaats
Rijen