Renault Arkana
145PK-HYBRID-RS LINE-63DKM-NAVI-BOSE-ALL SEASONS-
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Arkana |
| Bouwjaar | 17 aug 2021 |
| Type | 145PK-HYBRID-RS LINE-63DKM-NAVI-BOSE-ALL SEASONS- |
| Km. stand | 63018 km |
| Kenteken | KHG-91-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1410 kg |
| Vermogen motor (kW) | 107 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| CO2-emissie | 112 g/km |
Dealernaam
Auto Drogtrop B.V.
Adres
Rijksstraatweg 26
Postcode
1964LJ
Plaats
Heemskerk
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Arkana |
| Bouwjaar | 17 aug 2021 |
| Type | 145PK-HYBRID-RS LINE-63DKM-NAVI-BOSE-ALL SEASONS- |
| Km. stand | 63018 km |
| Kenteken | KHG-91-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1410 kg |
| Vermogen motor (kW) | 107 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| CO2-emissie | 112 g/km |
Dealernaam
Auto Drogtrop B.V.
Adres
Rijksstraatweg 26
Postcode
1964LJ
Plaats
Heemskerk