RAM 1500
RAM SLT 5.7 V8 Classic Night Edition Schuif/Carplay/LPG 12-2024
| Merk | RAM |
|---|---|
| Model | 1500 |
| Bouwjaar | 27 dec 2024 |
| Type | RAM SLT 5.7 V8 Classic Night Edition Schuif/Carplay/LPG 12-2024 |
| Km. stand | 19871 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2677 kg |
| Vermogen motor (kW) | 295 kW |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Kelvin Duin Auto's
Adres
Hogesteeg 46
Postcode
5324AE
Plaats
Ammerzoden
| Merk | RAM |
|---|---|
| Model | 1500 |
| Bouwjaar | 27 dec 2024 |
| Type | RAM SLT 5.7 V8 Classic Night Edition Schuif/Carplay/LPG 12-2024 |
| Km. stand | 19871 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2677 kg |
| Vermogen motor (kW) | 295 kW |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Kelvin Duin Auto's
Adres
Hogesteeg 46
Postcode
5324AE
Plaats
Ammerzoden