Quadro QV3
Qooder
| Merk | Quadro |
|---|---|
| Model | QV3 |
| Bouwjaar | 5 okt 2019 |
| Type | Qooder |
| Km. stand | 20009 km |
| Kenteken | G-342-JL |
| Carrosserie | Motorscooter |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| Massa | 110 kg |
| Vermogen motor (kW) | 21 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 346 cc |
| Bekleding | Stof |
| CO2-emissie | 92 g/km |
Dealernaam
X-Motive BV
Adres
Hoevelakenseweg 85
Postcode
3784WG
Plaats
Terschuur
| Merk | Quadro |
|---|---|
| Model | QV3 |
| Bouwjaar | 5 okt 2019 |
| Type | Qooder |
| Km. stand | 20009 km |
| Kenteken | G-342-JL |
| Carrosserie | Motorscooter |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| Massa | 110 kg |
| Vermogen motor (kW) | 21 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 346 cc |
| Bekleding | Stof |
| CO2-emissie | 92 g/km |
Dealernaam
X-Motive BV
Adres
Hoevelakenseweg 85
Postcode
3784WG
Plaats
Terschuur