Porsche Taycan
Turbo 93 kWh|1 Eig.|Org. NL|Achterasbesturing|Innodrive|Matrix|Sport Chrono|Bijrijdersdisplay|Oleo Leder|Bose|Luchtvering|Full Option|Dealer Onderhouden|Nieuwstaat !!
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Taycan |
| Bouwjaar | 12 mrt 2020 |
| Type | Turbo 93 kWh|1 Eig.|Org. NL|Achterasbesturing|Innodrive|Matrix|Sport Chrono|Bijrijdersdisplay|Oleo Leder|Bose|Luchtvering|Full Option|Dealer Onderhouden|Nieuwstaat !! |
| Km. stand | 8950 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2280 kg |
| Vermogen motor (kW) | 460 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 260 km/u |
Dealernaam
De Bue Automotive B.V.
Adres
Zeefbaan 9
Postcode
9672BN
Plaats
Winschoten
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Taycan |
| Bouwjaar | 12 mrt 2020 |
| Type | Turbo 93 kWh|1 Eig.|Org. NL|Achterasbesturing|Innodrive|Matrix|Sport Chrono|Bijrijdersdisplay|Oleo Leder|Bose|Luchtvering|Full Option|Dealer Onderhouden|Nieuwstaat !! |
| Km. stand | 8950 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2280 kg |
| Vermogen motor (kW) | 460 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 260 km/u |
Dealernaam
De Bue Automotive B.V.
Adres
Zeefbaan 9
Postcode
9672BN
Plaats
Winschoten