Porsche Panamera
2.9 4 E-Hybrid Platinum Edition
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Panamera |
| Bouwjaar | 28 dec 2023 |
| Type | 2.9 4 E-Hybrid Platinum Edition |
| Km. stand | 34269 km |
| Kenteken | Z-172-NZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2200 kg |
| Vermogen motor (kW) | 340 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 2,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2894 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 280 km/u |
Dealernaam
Mocking Automotive
Adres
Boomgaardweg 59D
Postcode
3984KH
Plaats
Odijk
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Panamera |
| Bouwjaar | 28 dec 2023 |
| Type | 2.9 4 E-Hybrid Platinum Edition |
| Km. stand | 34269 km |
| Kenteken | Z-172-NZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2200 kg |
| Vermogen motor (kW) | 340 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 2,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2894 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 280 km/u |
Dealernaam
Mocking Automotive
Adres
Boomgaardweg 59D
Postcode
3984KH
Plaats
Odijk