Porsche Macan
2.0
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Macan |
| Bouwjaar | 10 nov 2020 |
| Type | 2.0 |
| Km. stand | 47991 km |
| Kenteken | L-806-GK |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1770 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 10,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 225 km/u |
| CO2-emissie | 235 g/km |
Dealernaam
Janssen Van Kouwen Huizen
Adres
Machineweg 1
Postcode
1271EG
Plaats
Huizen
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Macan |
| Bouwjaar | 10 nov 2020 |
| Type | 2.0 |
| Km. stand | 47991 km |
| Kenteken | L-806-GK |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1770 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 10,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 225 km/u |
| CO2-emissie | 235 g/km |
Dealernaam
Janssen Van Kouwen Huizen
Adres
Machineweg 1
Postcode
1271EG
Plaats
Huizen