Porsche Cayenne
Coupé 4.0 Turbo S E-Hybrid
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Cayenne |
| Bouwjaar | 13 jan 2021 |
| Type | Coupé 4.0 Turbo S E-Hybrid |
| Km. stand | 68003 km |
| Kenteken | K-393-NB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2510 kg |
| Vermogen motor (kW) | 500 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 3996 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 295 km/u |
| CO2-emissie | 111 g/km |
Dealernaam
Van Driel Automotive
Adres
Jacobus Spijkerdreef 10
Postcode
2132PZ
Plaats
Hoofddorp
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Cayenne |
| Bouwjaar | 13 jan 2021 |
| Type | Coupé 4.0 Turbo S E-Hybrid |
| Km. stand | 68003 km |
| Kenteken | K-393-NB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2510 kg |
| Vermogen motor (kW) | 500 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 3996 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 295 km/u |
| CO2-emissie | 111 g/km |
Dealernaam
Van Driel Automotive
Adres
Jacobus Spijkerdreef 10
Postcode
2132PZ
Plaats
Hoofddorp