Porsche Cayenne
3.0 E-Hybrid|Approved|Achteras|Bose|360|Haak|Adaptief|HUD|Softclose
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Cayenne |
| Bouwjaar | 18 okt 2019 |
| Type | 3.0 E-Hybrid|Approved|Achteras|Bose|360|Haak|Adaptief|HUD|Softclose |
| Km. stand | 152614 km |
| Kenteken | G-633-KH |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2270 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 253 km/u |
| CO2-emissie | 74 g/km |
Dealernaam
Auto Service Doorten
Adres
Dorpsstraat 17
Postcode
9462PJ
Plaats
Gasselte
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Cayenne |
| Bouwjaar | 18 okt 2019 |
| Type | 3.0 E-Hybrid|Approved|Achteras|Bose|360|Haak|Adaptief|HUD|Softclose |
| Km. stand | 152614 km |
| Kenteken | G-633-KH |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2270 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 253 km/u |
| CO2-emissie | 74 g/km |
Dealernaam
Auto Service Doorten
Adres
Dorpsstraat 17
Postcode
9462PJ
Plaats
Gasselte