Polestar 4
LRSM 100 kWh | Prime | Pro | Tailored Knit | Demo
| Merk | Polestar |
|---|---|
| Model | 4 |
| Bouwjaar | 25 aug 2025 |
| Type | LRSM 100 kWh | Prime | Pro | Tailored Knit | Demo |
| Km. stand | 3000 km |
| Kenteken | HXP-32-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2205 kg |
| Vermogen motor (kW) | 200 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Van Roosmalen Veldhoven
Adres
De Run 2168
Postcode
5503LE
Plaats
Veldhoven
| Merk | Polestar |
|---|---|
| Model | 4 |
| Bouwjaar | 25 aug 2025 |
| Type | LRSM 100 kWh | Prime | Pro | Tailored Knit | Demo |
| Km. stand | 3000 km |
| Kenteken | HXP-32-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2205 kg |
| Vermogen motor (kW) | 200 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Van Roosmalen Veldhoven
Adres
De Run 2168
Postcode
5503LE
Plaats
Veldhoven