Polestar 2
Long Range Dual Motor LaunchEdition 78kWh
| Merk | Polestar |
|---|---|
| Model | 2 |
| Bouwjaar | 29 dec 2020 |
| Type | Long Range Dual Motor LaunchEdition 78kWh |
| Km. stand | 78732 km |
| Kenteken | K-851-DS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2098 kg |
| Vermogen motor (kW) | 300 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 205 km/u |
Dealernaam
Van Roosmalen Veldhoven
Adres
De Run 2168
Postcode
5503LE
Plaats
Veldhoven
| Merk | Polestar |
|---|---|
| Model | 2 |
| Bouwjaar | 29 dec 2020 |
| Type | Long Range Dual Motor LaunchEdition 78kWh |
| Km. stand | 78732 km |
| Kenteken | K-851-DS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2098 kg |
| Vermogen motor (kW) | 300 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 205 km/u |
Dealernaam
Van Roosmalen Veldhoven
Adres
De Run 2168
Postcode
5503LE
Plaats
Veldhoven