Piaggio Beverly
SE 400 2026 E5+ SPECIAL EDITION 25TH ANNIVERSARY | PRE-ORDER NOW | 4 JAAR FABRIEKSGARANTIE |
| Merk | Piaggio |
|---|---|
| Model | Beverly |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | SE 400 2026 E5+ SPECIAL EDITION 25TH ANNIVERSARY | PRE-ORDER NOW | 4 JAAR FABRIEKSGARANTIE | |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Motorscooter |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 188 kg |
| Vermogen motor (kW) | 26 kW |
| Gemiddeld verbruik | 3,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 399 cc |
Dealernaam
Perry Scooters
Adres
Gedempte Oude Gracht 112
Postcode
2011GW
Plaats
Haarlem
| Merk | Piaggio |
|---|---|
| Model | Beverly |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | SE 400 2026 E5+ SPECIAL EDITION 25TH ANNIVERSARY | PRE-ORDER NOW | 4 JAAR FABRIEKSGARANTIE | |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Motorscooter |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 188 kg |
| Vermogen motor (kW) | 26 kW |
| Gemiddeld verbruik | 3,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 399 cc |
Dealernaam
Perry Scooters
Adres
Gedempte Oude Gracht 112
Postcode
2011GW
Plaats
Haarlem