Peugeot Expert
2.0HDI 145PK Long Asphalt Dubbele Cabine
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | Expert |
| Bouwjaar | 29 sep 2022 |
| Type | 2.0HDI 145PK Long Asphalt Dubbele Cabine |
| Km. stand | 85396 km |
| Kenteken | V-93-PFD |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1745 kg |
| Vermogen motor (kW) | 106 kW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Gemiddeld verbruik | 7,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| CO2-emissie | 196 g/km |
Dealernaam
Eurocars Helmond
Adres
Varenschut 7
Postcode
5705DK
Plaats
Helmond
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | Expert |
| Bouwjaar | 29 sep 2022 |
| Type | 2.0HDI 145PK Long Asphalt Dubbele Cabine |
| Km. stand | 85396 km |
| Kenteken | V-93-PFD |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1745 kg |
| Vermogen motor (kW) | 106 kW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Gemiddeld verbruik | 7,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| CO2-emissie | 196 g/km |
Dealernaam
Eurocars Helmond
Adres
Varenschut 7
Postcode
5705DK
Plaats
Helmond