Peugeot Expert
231L 2.0 BlueHDI 180 DC Premium 180 PK LEER
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | Expert |
| Bouwjaar | 27 feb 2020 |
| Type | 231L 2.0 BlueHDI 180 DC Premium 180 PK LEER |
| Km. stand | 233542 km |
| Kenteken | VFJ-55-T |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1782 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 196 g/km |
Dealernaam
WV Bedrijfswagens Hoogeveen
Adres
Buitenvaart 2110-3
Postcode
7905SX
Plaats
Hoogeveen
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | Expert |
| Bouwjaar | 27 feb 2020 |
| Type | 231L 2.0 BlueHDI 180 DC Premium 180 PK LEER |
| Km. stand | 233542 km |
| Kenteken | VFJ-55-T |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1782 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 196 g/km |
Dealernaam
WV Bedrijfswagens Hoogeveen
Adres
Buitenvaart 2110-3
Postcode
7905SX
Plaats
Hoogeveen