Peugeot 208
1.2 Puretech 110pk AUTOMAAT EAT6 Signature
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 208 |
| Bouwjaar | 30 aug 2019 |
| Type | 1.2 Puretech 110pk AUTOMAAT EAT6 Signature |
| Km. stand | 28561 km |
| Kenteken | G-112-BX |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1065 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| CO2-emissie | 145 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf De Beer B.V.
Adres
Mijlweg 67A
Postcode
3316BE
Plaats
Dordrecht
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 208 |
| Bouwjaar | 30 aug 2019 |
| Type | 1.2 Puretech 110pk AUTOMAAT EAT6 Signature |
| Km. stand | 28561 km |
| Kenteken | G-112-BX |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1065 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| CO2-emissie | 145 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf De Beer B.V.
Adres
Mijlweg 67A
Postcode
3316BE
Plaats
Dordrecht