Peugeot 2008
Allure Pack 1.2 Turbo 100pk
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 2008 |
| Bouwjaar | 21 jan 2022 |
| Type | Allure Pack 1.2 Turbo 100pk |
| Km. stand | 57220 km |
| Kenteken | N-969-XN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1163 kg |
| Vermogen motor (kW) | 75 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 183 km/u |
| CO2-emissie | 124 g/km |
Dealernaam
Mulder Van Mill Sliedrecht
Adres
Parabool 1
Postcode
3364DH
Plaats
Sliedrecht
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 2008 |
| Bouwjaar | 21 jan 2022 |
| Type | Allure Pack 1.2 Turbo 100pk |
| Km. stand | 57220 km |
| Kenteken | N-969-XN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1163 kg |
| Vermogen motor (kW) | 75 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 183 km/u |
| CO2-emissie | 124 g/km |
Dealernaam
Mulder Van Mill Sliedrecht
Adres
Parabool 1
Postcode
3364DH
Plaats
Sliedrecht