Peugeot 2008
1.2 PureTech GT CARPLAY NAVI AUTOMAAT
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 2008 |
| Bouwjaar | 1 feb 2022 |
| Type | 1.2 PureTech GT CARPLAY NAVI AUTOMAAT |
| Km. stand | 78675 km |
| Kenteken | KHD-44-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 199 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf S.A.E.
Adres
Zirkoon 226
Postcode
3316KD
Plaats
Dordrecht
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 2008 |
| Bouwjaar | 1 feb 2022 |
| Type | 1.2 PureTech GT CARPLAY NAVI AUTOMAAT |
| Km. stand | 78675 km |
| Kenteken | KHD-44-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 199 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf S.A.E.
Adres
Zirkoon 226
Postcode
3316KD
Plaats
Dordrecht