Opel Movano
E-Movano 50KWH, L2H2, Airco, SOH 95%
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Movano |
| Bouwjaar | 4 feb 2022 |
| Type | E-Movano 50KWH, L2H2, Airco, SOH 95% |
| Km. stand | 9055 km |
| Kenteken | V-30-PLV |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2046 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
Bankers Bedrijfswagens
Adres
Rijksweg Noord 19
Postcode
6102BM
Plaats
Echt
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Movano |
| Bouwjaar | 4 feb 2022 |
| Type | E-Movano 50KWH, L2H2, Airco, SOH 95% |
| Km. stand | 9055 km |
| Kenteken | V-30-PLV |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2046 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
Bankers Bedrijfswagens
Adres
Rijksweg Noord 19
Postcode
6102BM
Plaats
Echt