Opel KARL
1.0 ecoFLEX Edition * 131.103 Km * Airco * Parkeersensors *
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | KARL |
| Bouwjaar | 29 sep 2016 |
| Type | 1.0 ecoFLEX Edition * 131.103 Km * Airco * Parkeersensors * |
| Km. stand | 131103 km |
| Kenteken | KJ-778-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 839 kg |
| Vermogen motor (kW) | 55 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 94 g/km |
Dealernaam
Auto Ypenburg
Adres
Mercuriusweg 20
Postcode
2516AW
Plaats
's-Gravenhage
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | KARL |
| Bouwjaar | 29 sep 2016 |
| Type | 1.0 ecoFLEX Edition * 131.103 Km * Airco * Parkeersensors * |
| Km. stand | 131103 km |
| Kenteken | KJ-778-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 839 kg |
| Vermogen motor (kW) | 55 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 94 g/km |
Dealernaam
Auto Ypenburg
Adres
Mercuriusweg 20
Postcode
2516AW
Plaats
's-Gravenhage