Opel Insignia
Sports Tourer 1.5 Turbo 165PK Business Executive OPC-Line + 20"/ Navi/ Cruise/ Panorama/ Full-LED/ Panorama/ Leder/ Winterpakket/ Camera/ Head-UP/ Bose/ NL auto
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Insignia |
| Bouwjaar | 16 jun 2017 |
| Type | Sports Tourer 1.5 Turbo 165PK Business Executive OPC-Line + 20"/ Navi/ Cruise/ Panorama/ Full-LED/ Panorama/ Leder/ Winterpakket/ Camera/ Head-UP/ Bose/ NL auto |
| Km. stand | 117762 km |
| Kenteken | PF-881-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1422 kg |
| Vermogen motor (kW) | 121 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 218 km/u |
| CO2-emissie | 141 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Vermeulen
Adres
Schoolstraat 24
Postcode
5124RM
Plaats
Molenschot
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Insignia |
| Bouwjaar | 16 jun 2017 |
| Type | Sports Tourer 1.5 Turbo 165PK Business Executive OPC-Line + 20"/ Navi/ Cruise/ Panorama/ Full-LED/ Panorama/ Leder/ Winterpakket/ Camera/ Head-UP/ Bose/ NL auto |
| Km. stand | 117762 km |
| Kenteken | PF-881-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1422 kg |
| Vermogen motor (kW) | 121 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 218 km/u |
| CO2-emissie | 141 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Vermeulen
Adres
Schoolstraat 24
Postcode
5124RM
Plaats
Molenschot