Opel Grandland X
1.6 Turbo 180PK EAT8 Ultimate | Leder | Ventilatie | Trekhaak |
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Grandland X |
| Bouwjaar | 30 jan 2019 |
| Type | 1.6 Turbo 180PK EAT8 Ultimate | Leder | Ventilatie | Trekhaak | |
| Km. stand | 49748 km |
| Kenteken | KFR-32-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1380 kg |
| Vermogen motor (kW) | 133 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 222 km/u |
| CO2-emissie | 130 g/km |
Dealernaam
DVZ Automotive
Adres
Kleine Tocht 28
Postcode
1507CB
Plaats
Zaandam
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Grandland X |
| Bouwjaar | 30 jan 2019 |
| Type | 1.6 Turbo 180PK EAT8 Ultimate | Leder | Ventilatie | Trekhaak | |
| Km. stand | 49748 km |
| Kenteken | KFR-32-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1380 kg |
| Vermogen motor (kW) | 133 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 222 km/u |
| CO2-emissie | 130 g/km |
Dealernaam
DVZ Automotive
Adres
Kleine Tocht 28
Postcode
1507CB
Plaats
Zaandam