Opel Grandland X
1.6 Turbo Elegance
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Grandland X |
| Bouwjaar | 14 apr 2021 |
| Type | 1.6 Turbo Elegance |
| Km. stand | 47702 km |
| Kenteken | L-221-BF |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1385 kg |
| Vermogen motor (kW) | 133 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 222 km/u |
| CO2-emissie | 156 g/km |
Dealernaam
Van Mossel OPC Opel Oosterhout
Adres
De Boedingen 8
Postcode
4906BA
Plaats
Oosterhout
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Grandland X |
| Bouwjaar | 14 apr 2021 |
| Type | 1.6 Turbo Elegance |
| Km. stand | 47702 km |
| Kenteken | L-221-BF |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1385 kg |
| Vermogen motor (kW) | 133 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 222 km/u |
| CO2-emissie | 156 g/km |
Dealernaam
Van Mossel OPC Opel Oosterhout
Adres
De Boedingen 8
Postcode
4906BA
Plaats
Oosterhout