Opel Grandland X
1.2 Turbo Elegance
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Grandland X |
| Bouwjaar | 29 jan 2021 |
| Type | 1.2 Turbo Elegance |
| Km. stand | 82424 km |
| Kenteken | Z-191-HV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1295 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 188 km/u |
| CO2-emissie | 146 g/km |
Dealernaam
Smits Autobedrijf
Adres
Burg Seinenstraat 24
Postcode
9831PW
Plaats
Aduard
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Grandland X |
| Bouwjaar | 29 jan 2021 |
| Type | 1.2 Turbo Elegance |
| Km. stand | 82424 km |
| Kenteken | Z-191-HV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1295 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 188 km/u |
| CO2-emissie | 146 g/km |
Dealernaam
Smits Autobedrijf
Adres
Burg Seinenstraat 24
Postcode
9831PW
Plaats
Aduard