Opel Grandland X
1.2 Turbo 120 Jaar Edition / AUTOMAAT / CAM
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Grandland X |
| Bouwjaar | 18 jun 2019 |
| Type | 1.2 Turbo 120 Jaar Edition / AUTOMAAT / CAM |
| Km. stand | 135843 km |
| Kenteken | H-559-BB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1293 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 188 km/u |
| CO2-emissie | 119 g/km |
Dealernaam
Lan Dauer Automotive
Adres
Landauer 51
Postcode
3897AB
Plaats
Zeewolde
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Grandland X |
| Bouwjaar | 18 jun 2019 |
| Type | 1.2 Turbo 120 Jaar Edition / AUTOMAAT / CAM |
| Km. stand | 135843 km |
| Kenteken | H-559-BB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1293 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 188 km/u |
| CO2-emissie | 119 g/km |
Dealernaam
Lan Dauer Automotive
Adres
Landauer 51
Postcode
3897AB
Plaats
Zeewolde