Opel Frontera
44kWh 113pk GS | Navigatie | Stoelverwarming |
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Frontera |
| Bouwjaar | 29 mrt 2025 |
| Type | 44kWh 113pk GS | Navigatie | Stoelverwarming | |
| Km. stand | 6162 km |
| Kenteken | HJZ-49-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1489 kg |
| Vermogen motor (kW) | 53 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 143 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Venlo Opel/Hyundai
Adres
De Sondert 2
Postcode
5928RV
Plaats
Venlo
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Frontera |
| Bouwjaar | 29 mrt 2025 |
| Type | 44kWh 113pk GS | Navigatie | Stoelverwarming | |
| Km. stand | 6162 km |
| Kenteken | HJZ-49-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1489 kg |
| Vermogen motor (kW) | 53 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 143 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Venlo Opel/Hyundai
Adres
De Sondert 2
Postcode
5928RV
Plaats
Venlo