Opel Crossland X
1.2 Turbo Innovation
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Crossland X |
| Bouwjaar | 30 nov 2017 |
| Type | 1.2 Turbo Innovation |
| Km. stand | 111842 km |
| Kenteken | RH-918-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1134 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 188 km/u |
| CO2-emissie | 111 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf Kooijman Vianen B.V.
Adres
Stuartweg 5
Postcode
4131NH
Plaats
Vianen
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Crossland X |
| Bouwjaar | 30 nov 2017 |
| Type | 1.2 Turbo Innovation |
| Km. stand | 111842 km |
| Kenteken | RH-918-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1134 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 188 km/u |
| CO2-emissie | 111 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf Kooijman Vianen B.V.
Adres
Stuartweg 5
Postcode
4131NH
Plaats
Vianen