Opel Corsa
1.2-100 pk Turbo GS.
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Corsa |
| Bouwjaar | 14 mrt 2024 |
| Type | 1.2-100 pk Turbo GS. |
| Km. stand | 18128 km |
| Kenteken | KBV-76-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1080 kg |
| Vermogen motor (kW) | 75 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 194 km/u |
Dealernaam
Vakgarage van der Horst Leeuwarden
Adres
Alexander Cohenwei 1
Postcode
8914BG
Plaats
Leeuwarden
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Corsa |
| Bouwjaar | 14 mrt 2024 |
| Type | 1.2-100 pk Turbo GS. |
| Km. stand | 18128 km |
| Kenteken | KBV-76-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1080 kg |
| Vermogen motor (kW) | 75 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 194 km/u |
Dealernaam
Vakgarage van der Horst Leeuwarden
Adres
Alexander Cohenwei 1
Postcode
8914BG
Plaats
Leeuwarden